Jarná pokožka

Denný rituál

Pružina. Čas, keď sa svet prebudí, potriasajúc ospalý mráz zimy z krídel, a život znovu zaplavuje zem. Púčiky tvoria na stromoch, miazga stúpa pod kôrou, a výhonky tlačiť ich cestu von z pôdy. Hnutie je tu.

Tento pozemský nový rok je čas, aby sme začali svieži, jasnú stagnáciu a triasť hmotnosť zimy z našich foriem. Existuje dôvod, prečo „jarné upratovanie“ hrá v ľudskej histórii dlhú úlohu.

Pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, jar je čas na osvieženie a rekalibráciu. Po prezimovaní a stagnácii zimy môže byť jarná koža matná, preťažená a nevyvážená. Z tohto dôvodu môžeme použiť jar ako príležitosť začať svieži, a ako čas na infúziu, oživenie a harmonizáciu. Jar je čas zasadiť semená pre kožu, ktorú chcete. Je to ideálny čas na integráciu bohatších a dôkladnejších kožných rituálov do vášho života.


Srdcom jarného kožného rituálu je pravidelné a časté maskovanie hlinky. Exfoliačný, čistiaci, rafinačný a mineralizujúci, hlinka je dokonalým nástrojom na transformáciu a pomáha vytvoriť dokonalý základ pre čistú, pružnú, zdravú a pružnú pokožku. Nasleduje výživa, hydratácia a vlhkosť vo forme jednoduchej, sústredenej starostlivosti a botanických prípravkov, máte rituál pre kvitnúcu, žiarivú krásu.

Aby sme vám pomohli orientovať sa v tom, ako sa najlepšie postarať o vašu pleť počas tohto limuzínového obdobia, vytvorili sme jednoduchý, osviežujúci a výživný rituál na jarnú pokožku, ktorý posilní vašu pokožku, aby sa počas týchto meniacich sa jarných dní darila.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.